Centralny odkurzacz - czy to działa?

Centralny odkurzacz - czy to działa?

Chcesz w sposób szybki, sprawny i bez zbędnego wysiłku odkurzyć dom lub mieszkanie? Masz już dość mocowania się ze składaniem przenośnego odkurzacza? Wypróbuj centralny odkurzacz, a na pewno nie pożałujesz! Sprawdź w naszym wpisie, jak jest zbudowany i jakie są jego zalety.
Zalety pieców na pellet

Zalety pieców na pellet

Jednym z bardziej ekologicznych, a także ekonomicznych sposobów ogrzewania domu jest ogrzewanie pomieszczeń za pomocą pieców na pellet. Jest to paliwo stałe w formie granulatu, uzyskiwanego ze specjalnej biomasy. Produkuje się je przede wszystkim z odpadów drzewnych i sprasowanych trocin. Sprawdź, jakie są zalety pieców na pellet oraz jak działają te urządzenia.
Jaki wkład kominkowy wybrać? 

Jaki wkład kominkowy wybrać? 

Kominek w domu to marzenie wielu ludzi. Ogień tańczący na palenisku nie tylko skutecznie ogrzewa przestrzeń, ale także wprowadza do wnętrza niepowtarzalną, ciepłą atmosferę, która nierozerwalnie kojarzy nam się z rodzinnym ogniskiem. Jeżeli podejmiemy decyzję o wybudowaniu kominka, trzeba następnie zastanowić się, jaki wkład kominkowy chcemy w nim zastosować.
Charakterystyka wkładów powietrznych

Charakterystyka wkładów powietrznych

Ludzie, którzy decydują się na wybudowanie kominka w swoim domu, muszą podjąć decyzję dotyczącą tego, jaki wkład w nim zainstalują. Popularnym rozwiązaniem jest kominek z wkładem powietrznym, który jest bardzo funkcjonalny, ponieważ pomaga nam skutecznie ogrzać powietrze we wnętrzu naszego domu. Sposób rozprowadzania po domu wytwarzanego w kominku ciepła jest we wkładach tego typu dość prosty, a zarazem bardzo efektywny. Dlaczego warto zdecydować się na wkład powietrzny? Dowiecie się z tego...
Witamy na blogu!

Witamy na blogu!

Został on stworzony po to, żeby zaprezentować i przybliżyć ofertę naszej firmy
Piece tradycyjne. Ponadczasowe elementy wyposażenia domu

Piece tradycyjne. Ponadczasowe elementy wyposażenia domu

Wielu z nas wychowywało się w domu z małym piecykiem, który nie tylko ogrzewał pomieszczenia, ale także dawał możliwość zrelaksowania się w jego otoczeniu. W dzisiejszych czasach zostały one zastąpione nowszymi, bardziej bezpiecznymi wersjami pieców tradycyjnych. Jak one teraz wyglądają? Czy pasują do nowoczesnych wnętrz jako ponadczasowe elementy wyposażenia?
Główne korzyści z zastosowania kominków elektrycznych

Główne korzyści z zastosowania kominków elektrycznych

Posiadanie kominka w domu to marzenie bardzo wielu osób. Niestety zamontowanie tradycyjnego kominka nie zawsze jest możliwe ze względów bezpieczeństwa czy też braku możliwości wykonania niezbędnej instalacji. Nie jest to jednak powód, aby całkowicie rezygnować z realizacji własnych marzeń. Doskonałą alternatywą dla osób, które cenią sobie przyjemne ciepło i unikalną atmosferę tworzoną przez płomienie ognia są kominki elektryczne. Nie pali się w nich prawdziwy ogień, jednak za sprawą...
Różnice między piecem wolnostojącym a kominkiem

Różnice między piecem wolnostojącym a kominkiem

Piece wolnostojące są inaczej nazywane kozami. Wyglądają uroczo i wprowadzają niepowtarzalny klimat do wnętrza, w którym się znajdują. Co różni je od tradycyjnych kominków? Kiedy warto zdecydować się na kozę?
Jak działa kominek z płaszczem wodnym?

Jak działa kominek z płaszczem wodnym?

W ofercie wielu sklepów możemy znaleźć wkłady kominkowe z płaszczem wodnym. Mają one wielu zagorzałych zwolenników. Czym są i na jakiej zasadzie działają? Poniżej wytłumaczymy jak pracuje kominek z płaszczem wodnym i jakie są jego zalety.
Zalety odkurzaczy centralnych

Zalety odkurzaczy centralnych

W naszych domach codziennie walczymy z wszechobecnym kurzem i zanieczyszczeniami. Nie lubimy żyć w pomieszczeniach brudnych. Walka ta jest niestety bardzo uciążliwa, czasochłonna i męcząca, dlatego warto jest wykorzystać wszystkie możliwe udogodnienia, aby ją wygrać. Jednym z bardzo ciekawych ułatwień jest system centralnego odkurzania, który mamy w swojej ofercie. Jest to sposób na to, żeby codzienne czyszczenie było sprawniejsze, szybsze i, co najważniejsze, jeszcze bardziej skuteczne!
Kiedy warto zamontować piec koza w domu

Kiedy warto zamontować piec koza w domu

W przypadku, kiedy nie mamy wystarczającej ilości miejsca na kominek, czy to powietrzny czy wodny, warto rozważyć nieco inne rozwiązanie. Jest nim montaż pieca wolnostojącego nazywanego kozą. Co ważne koza nie tylko wspomaga ogrzewanie domu, ale dzięki pełnej gamie modeli o najróżniejszej stylistyce, jest także doskonałym uzupełnieniem stylistyki pomieszczenia.
Biokominki, co to takiego?

Biokominki, co to takiego?

Tradycyjny kominek wymaga skomplikowanej instalacji, dlatego zamontowanie o w mieszkaniu jest praktycznie niemożliwe. Substytutem dla kominków klasycznych stały się elektryczne, w które dają ciepło, ale płomień jest imitowany. Rozwiązaniem, które plasuje się pomiędzy kominkiem tradycyjnym a elektrycznym jest biokominek. Są to nowoczesne urządzenia zasilane biopaliwem, czyli w tym przypadku alkoholem etylowym.
Jak działają kominki elektryczne

Jak działają kominki elektryczne

Kominek w domu to coś o czym marzy wielu z nas. Nie tylko ogrzewa pomieszczenie, ale sprawia również, że w chłodne wieczory pomieszczenie sprawia wrażenie znacznie bardziej przytulnego. Są one również niewątpliwą ozdobą mieszkania. Tradycyjny kominek nie może być zamontowany w każdym budynku.
Blog firmy AirHotKominki

Blog firmy AirHotKominki

Witamy na naszym blogu. Stworzyliśmy go w celu przybliżenia naszej oferty.

W naszym asortymencie znajdują 
się jedynie najwyższej jakości produkty marek:

simple-fire infire kratki DUOVAC

aflamo-transparent classicflame Logo-Husky
Nasi spedytorzy:  schenker
Obsługujemy płatności:  paypal     payu     visa
Należymy do programu:  rzetelnafirma

Nasi spedytorzy:  DHL     DPD