airhot kominek
Realizacja zamówień
Wysyłka zamówionego towaru następuje w ciągu 1 – 3 dni roboczych w zależności czy towar znajduje się na magazynie sklepowym.
W przypadku, gdy realizacja zamówienia nie będzie możliwa w podanym terminie, Klient otrzyma stosowną informację oraz zostanie poproszony o podjęcie decyzji dotyczącej dalszego postępowania.Zamówienia towarów o różnym czasie realizacji wysyłane są po skompletowaniu całości tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych.
  • Czas realizacji zamówień z opcją „za pobraniem” liczy się od pierwszego dnia roboczego po złożeniu zamówienia.
  • Czas realizacji zamówień z opcją DOTPAY liczy się od pierwszego dnia roboczego po zmianie statusu płatności na "zakończona". Autoryzacja płatności w tym systemie trwa zazwyczaj od kilku minut do godziny.
  • Czas realizacji zamówień z opcją przelew bankowy liczy się od pierwszego dnia roboczego po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie.
Czas dostawy dla wysyłek realizowanych za pośrednictwem firmy kurierskiej to zazwyczaj jeden dzień. Podane terminy uwzględniają tylko dni robocze. Koszty wysyłki związane ze zwrotem lub wymiana towaru ponosi kupujący.

Zwroty i wymiany

Jeśli jesteś konsumentem (nie firmą) - co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy. Od umowy można odstąpić w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.
Aby odstąpić od umowy należy wysłać "oświadczenie o odstąpieniu od umowy" (poniżej wzór) np. poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres: biuro@airhot.pl. W formularzu należy podać rachunek bankowy na który ma zostać przelana zwracana kwota oraz dołączyć dowód zakupu (paragon). Zwracany towar należy wysłać max 14 dni od złożenia oświadczenia na adres: AIRHOT KOMINKI, ul. Rusałka 4B, 20-103 Lublin

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje przy zakupach na firmę oraz konsumentowi w przypadku gdy przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb,


Reklamacje

W przypadku gdy zakupiony u nas towar okaże się wadliwy, Klient ma prawo go zareklamować. Reklamację najlepiej złożyć na adres e-mail: biuro@airhot.pl lub drogą pocztową na adres: AIRHOT KOMINKI, ul. Rusałka 4B, 20-103 Lublin

Dział obsługi skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub mailowo w celu ustalenia dalszej procedury reklamacyjnej informując na jaki adres ma zostać odesłany towar.

Nowa rejestracja konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło