airhot kominek

Usługi montażu kominków

Airhot specjalizuje się w montażu kominków oraz wykonywaniu stosownej instalacji do ich bezpiecznego użytkowania. Nasi fachowcy mają wieloletnie doświadczenie, wymaganą wiedzę i umiejętności praktyczne niezbędne przy przeprowadzaniu tego typu prac. Takie połączenie gwarantuje najwyższą jakość usług montażowych, która przekłada się na komfort i wygodę późniejszej eksploatacji systemów. Powierzając instalację kominków naszym specjalistom, można mieć pewność, że każdy etap prac będzie wykonany z należytą dbałością, zarówno jeśli chodzi o kwestie bezpieczeństwa, jak i estetykę.

Piece wolnostojące, kominki na prąd oraz wkłady kominkowe montujemy zarówno według własnego, jak i zleconego przez Klienta projektu. Z chęcią udzielamy też technicznych i wizualnych porad. Ponadto w ramach naszych usług zajmujemy się również instalacją stalowych systemów kominowych. Przebudowujemy też istniejące już kominki oraz konstruujemy grille ogrodowe od podstaw. Instalujemy też biokominki na tarasie, patio czy balkonie.

Usługi montażowe świadczymy w Lublinie i okolicach, w tym m.in. w Chełmie, Łęcznej, Zamościu i na terenie Puław. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Nowa rejestracja konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło