airhot kominek

Usługi montażu kominków

Airhot specjalizuje się w montażu kominków oraz wykonywaniu stosownej instalacji do ich bezpiecznego użytkowania. Nasi fachowcy mają wieloletnie doświadczenie, wymaganą wiedzę i umiejętności praktyczne niezbędne przy przeprowadzaniu tego typu prac. Takie połączenie gwarantuje najwyższą jakość usług montażowych, która przekłada się na komfort i wygodę późniejszej eksploatacji systemów. Powierzając instalację kominków naszym specjalistom, można mieć pewność, że każdy etap prac będzie wykonany z należytą dbałością, zarówno jeśli chodzi o kwestie bezpieczeństwa, jak i estetykę.

Piece wolnostojące, kominki na prąd oraz wkłady kominkowe montujemy zarówno według własnego, jak i zleconego przez Klienta projektu. Z chęcią udzielamy też technicznych i wizualnych porad. Ponadto w ramach naszych usług zajmujemy się również instalacją stalowych systemów kominowych. Przebudowujemy też istniejące już kominki oraz konstruujemy grille ogrodowe od podstaw. Instalujemy też biokominki na tarasie, patio czy balkonie.

Usługi montażowe świadczymy w Lublinie i okolicach, w tym m.in. w Chełmie, Łęcznej, Zamościu i na terenie Puław. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Instalacja kominków – Lublin

Prowadzimy instalacje kominków na terenie Lublina oraz całego województwa lubelskiego. Mamy w tym zakresie ogromne doświadczenie, a także wiedzę specjalistyczną, dzięki którym prowadzone przez nas prace zawsze są na najwyższym poziomie. Prawidłowe zrealizowanie instalacji kominka jest ważne nie tylko dla uzyskania odpowiedniej wydajności urządzenia, ale także ze względów bezpieczeństwa. Wszelkie niedopatrzenia mogą skutkować niekontrolowanym wydostawaniem zanieczyszczeń powstałych w wyniku spalania, co może być niebezpieczne dla użytkowników kominka. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zawsze przeprowadzamy odpowiednie testy, by upewnić się, że urządzenie jest w pełni sprawne i nie powoduje zagrożenia. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Usługi montażowe świadczymy w Lublinie i okolicach, w tym m.in. w:

Chełmie

Łęcznej

Zamościu

Puławach

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Nowa rejestracja konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło