Duovac Distinction DIS200EUD

Duovac Distinction DIS200EUD

9 799,00 zł
Brutto

Priorytetem marki Duovac jest tworzenie jednostek, które będą estetyczne i proste w obsłudze, a zarazem wydajne i ponadczasowe. Ponieważ ponad 50-letnie doświadczenie zobowiązuje, marka ta stała się liderem w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań w systemach centralnego odkurzania.

Priorytetem marki Duovac jest tworzenie jednostek, które będą estetyczne i proste w obsłudze, a zarazem wydajne i ponadczasowe. Ponieważ ponad 50-letnie doświadczenie zobowiązuje, marka ta stała się liderem w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań w systemach centralnego odkurzania.

O jakości rozwiązań marki Duovac świadczy okres gwarancji, który nie ma sobie równych w branży. Odkurzacze Duovac są objęte 25-letnią gwarancją.

Marka Douvac jest znana z wykorzystywania w swoich produktach innowacyjnych technologii. Jedną z nich jest system podwójnej filtracji, na który składa się filtr materiałowy DuoFib Velcro + cyklon oraz wielowarstwowy antyalergiczny worek jednorazowy. Dzięki temu jednostki Douvac stały się niezawodne, bardzo wydajne i proste w obsłudze. Kolejną bardzo ważną zaletą jest zastosowanie w odkurzaczach Duovactechnologii SILPURE. Technologia SILPUREwykorzystuje naturalną siłę srebra, tym samym hamuje rozwój bakterii i zapobiega nieprzyjemnym zapachom. Podwójny system filtracji w połączeniu z technologią SILPURE daje gwarancję łatwej obsługi i konserwacji.

Dla zapewnienia klientom maksimum satysfakcji i wygody użytkowania marka Douvac sięgnęła po technologie zapewniające łatwą i szybką obsługę. Filtr DuoFib Velcro można prać w pralce lub płukać pod bieżącą wodą. Po wysuszeniu filtr montuje się z powrotem w jednostce centralnej. Dodatkowo każda jednostka centralna może zostać wyposażona w wielowarstwowy antyalergiczny worek jednorazowy, dzięki któremu filtr DuoFib Velcro pozostanie czysty, a cała obsługa odkurzacza ograniczy się do wymiany zapełnionego worka. Po wyczyszczeniu filtra lub wymianie worka należy założyć lekki aluminiowy zbiornik i przymocować go za pomocą wygodnych plastikowych klamr. O konieczności wyczyszczenia filtra lub wymiany worka informuje niezawodny wskaźnik LED.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

  • Gwarancja 25 lat
  • Mocne i niezawodne silniki AMETEK Lamb
  • Podwójny system filtracji z opcjonalnym antyalergicznym workiem jednorazowym o poj. 30l
  • Wskaźnik LED w standardzie
  • System łagodnego uruchamiania SOFT-START
  • Jednostka współpracuje z systemem HAH: wąż ssący z pokrowcem i bez pokrowca o długości 9,1m-18m
  • Luksusowe wykończenie – wykonane z wysokiej jakości materiałów i metali szlachetnych w celu zapewnienia długiej żywotności
  • Duży i lekki zbiornik aluminiowy wyposażony w ergonomiczne uchwyty do jego opróżniania
  • W komplecie tłumik hałasu, worek jednorazowy oraz gumowe elementy do podłączenia z instalacją PVC
  • Możliwość zastosowania filtra wylotu HEPA

W bardzo korzystnej cenie oferujemy ten odkurzacz z zestawem sprzątającym Superior DUOVAC!!! Możliwy montaż jednostki i całego osprzętu. W razie zainteresowania proszę o wysłanie wiadomości lub kontakt telefoniczny!

Duovac-Distinction-DIS200EUD
1000 Przedmioty

Opis

Waga (kg)
18.6
Szerokość (cm)
37.0
Wysokość (cm)
88.0
Głębokość (cm)
35.0
Napięcie (V)
220-240
Moc (W)
3250
Max podciśnienie (mbar)
523
Przepływ powietrza (l/s)
50
Moc ssąca (Air Watt)
1100
Rodzaj filtracji
DuoFib Velcro+cyklon+worek jednorazowy 30l
Max długość instalacji (m)
150
Zalecana max liczba gniazd
30
Poj. Zbiornika (l)
42.3
Rodzaj sprzątania
sucho

Specyficzne kody

Stopień 
2020-09-17

ipsum dolor sit amet, mel paulo

dolor sit amet, mel paulo sonet latine ad, vis te ridens oporteat, tale ipsum facilis pro ei. Utamur

Napisz recenzje
Nowa rejestracja konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło