Wkłady powietrzne do kominków

Wkłady powietrzne do kominków działają na zasadzie ogrzewania powietrza, które jest następnie rozprowadzane po domu w sposób grawitacyjny lub za pomocą systemów nadmuchowych, znanych jako DGP (dystrybucja gorącego powietrza). Otwór pod obudową kanału pobiera chłodne powietrze, a następnie ogrzewa je przy gorącym korpusie. Ogrzane powietrze unosi się do okapu, a następnie powraca do pomieszczenia lub jest transportowane do pozostałej części domu.

W naszej ofercie znajdziesz stalowe, żeliwne i żeliwno-stalowe wkłady powietrzne. Wszystkie modele cechuje duża wytrzymałość i doskonałe parametry grzewcze, w tym długi czas oddawania ciepła po wygaszeniu. W ofercie Airhot dostępne są one w zróżnicowanych gabarytach i szerokim przedziale cenowym. W sprzedaży mamy wkłady zarówno o klasycznym, jak i nowoczesnym designie, pasujące do różnych aranżacji wnętrz. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem.

Dodatkowe funkcje wkładów powietrznych

Powietrzne wkłady kominkowe wyposażane są obecnie w szereg dodatkowych funkcji, które pozytywnie wpływają zarówno na bezpieczeństwo, jak i komfort ich użytkowania. Urządzenia te wzbogacane są często o tzw. system czystej szyby, który zmniejszaja ilość zanieczyszczeń osadzających się na froncie. Ponadto coraz większy nacisk kładzie się też na wprowadzanie rozwiązań umożliwiających całkowite wypalanie się szkodliwych substancji w komorze spalania. Na uwagę zasługuje także technologia „zero CO”, bazująca na katalizatorze metalu, który utlenia zanieczyszczenia.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło