Filtrowanie
Zakres mocy grzewczej (kW):
Zakres mocy grzewczej (kW):
Przeznaczony do rekuperacji:
Przeznaczony do rekuperacji:
Zgodność z normą BlmSchV 2:
Zgodność z normą BlmSchV 2:
Rodzaj przeszklenia:
Rodzaj przeszklenia:
Otwieranie drzwi:
Otwieranie drzwi:
Materiał wykonania:
Materiał wykonania:
Dolot powietrza:
Dolot powietrza:
Wyłożenie komory spalania:
Wyłożenie komory spalania:
Popielnik:
Popielnik:
Ozdobna szyba typu glass:
Ozdobna szyba typu glass:

DarmowaWysylka

Wkłady z płaszczem wodnym do kominków

Wkłady z płaszczem wodnym do kominków pracują na podobnej zasadzie co najczęściej spotykane w polskich domach kotły na paliwo stałe. Dzięki wymiennikowi ciepła gorące spaliny powodują ogrzanie wody, która jest następnie kierowana do instalacji centralnego ogrzewania, co pozwala na obniżenie kosztów ogrzewania domu. Po schłodzeniu woda jest ponownie kierowana do kominka i cykl powtarza się. Za pomocą kominka z płaszczem wodnym można również ogrzać wodę na potrzeby CWU (ciepłej wody użytkowej), co jest niemożliwe przy wykorzystaniu wkładu powietrznego.

Wkłady do kominków z płaszczem wodnym to doskonała propozycja dla tych, którym zależy na maksymalnym wykorzystaniu ciepła z kominka. Przygotowaliśmy szeroką ofertę wkładów do kominków z płaszczem wodnym, dzięki którym możliwe jest jednoczesne ogrzewanie pomieszczeń oraz wody użytkowej. Wybierając odpowiedni wkład warto zapoznać się z wydajnością danego modelu oraz możliwościami technicznymi. Oferujemy najwyższej jakości wkłady renomowanych producentów, dzięki czemu kupując wkład u nas można mieć pewność otrzymania niezawodnego oraz trwałego produktu.

W ofercie sklepu Airhot znajdziesz nowoczesne wkłady z płaszczem wodnym do kominków zapewniające ekonomiczne i ekologiczne grzanie. Takie kominki ogrzewane są z pomocą drewna, które nie jest drogim paliwem. Przy czym należy pamiętać, że do palenia w kominkach rekomendowane jest drewno dobrze wysuszone, najlepiej pochodzące z twardych drzew iglastych. Jeśli drewno będzie mokre, możemy spodziewać się nie tylko mniej wydajnego działania kominka z płaszczem wodnym, ale też pojawienia się sadzy czy smoły osadzających się w przestrzeni komina.

Kominki z płaszczem wodnym są często niejedynymi źródłami ciepła w domach jednorodzinnych. Optymalnym rozwiązaniem bywa połączenie kominka z kotłem gazowym lub olejowym. O tym, jak będzie dokładnie wyglądać instalacja grzewcza w danym budynku, warto pomyśleć już na etapie jego projektowania. Wtedy łatwiej uniknąć kosztownych remontów czy prac na szeroką skalę prowadzonych w domu.

Polecamy Państwu nasze wkłady z płaszczem wodnym do kominków: urządzenia te są łatwe w obsłudze i odporne na wysokie temperatury dzięki wykorzystaniu wysokogatunkowej stali oraz żaroodpornej ceramiki. Zapraszamy do zapoznania się z unikalnymi cechami różnych modeli dostępnych w naszym asortymencie.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

W naszym asortymencie znajdują 
się jedynie najwyższej jakości produkty marek:

simple-fire infire kratki DUOVAC

aflamo-transparent classicflame Logo-Husky
Nasi spedytorzy:  schenker
Obsługujemy płatności:  paypal     payu     visa
Należymy do programu:  rzetelnafirma

Nasi spedytorzy:  DHL     DPD