Filtrowanie
Cena:
Cena:
Zakres mocy grzewczej (kW):
Zakres mocy grzewczej (kW):
Przeznaczony do rekuperacji:
Przeznaczony do rekuperacji:
Zgodność z normą BlmSchV 2:
Zgodność z normą BlmSchV 2:
Rodzaj przeszklenia:
Rodzaj przeszklenia:
Otwieranie drzwi:
Otwieranie drzwi:
Materiał wykonania:
Materiał wykonania:
Dolot powietrza:
Dolot powietrza:
Wyłożenie komory spalania:
Wyłożenie komory spalania:
Ozdobna szyba typu glass:
Ozdobna szyba typu glass:

DarmowaWysylka

Piece wolnostojące

Piece wolnostojące, znane także jako kozy, to świetny wybór dla osób nie mogących sobie pozwolić na zamontowanie tradycyjnego kominka. Kozy posiadają wiele zalet: można ustawić je w dowolnym miejscu z dostępem do komina, nie wymagają obudowy i zajmują mniej miejsca niż wkłady kominkowe; nie wymagają też wzmocnienia stropu. Wybór modelu pieca wolnostojącego o dużej mocy pozwoli na skuteczne ogrzanie każdego, nawet największego pomieszczenia.

Zalety pieców wolnostojących

Piec wolnostojący to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mogą zamontować kominka. Urządzenia te są o wiele lżejsze od tradycyjnych kominków i można je ustawić w dowolnym miejscu w pomieszczeniu. Ponadto zajmują o wiele mniej miejsca. Niewątpliwą zaletą pieców wolnostojących jest także możliwość posiadania urządzeń w tradycyjnym lub nowoczesnym kształcie, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do wystroju wnętrza. Doskonale odprowadzają ciepło, a do ich rozpalenia wystarczy użyć tanich materiałów opałowych, jak drewno lub brykiet drzewny. Piec wolnostojący jest rozwiązaniem tańszym niż kominek – dla klientów, którym zależy na bardziej ekonomicznym źródle ciepła będzie to optymalny wybór.

Warto również wspomnieć o walorach dekoracyjnych takich pieców, uwagę zwraca ich oryginalna estetyka oraz bogaty wybór dostępnych wzorów i rozmiarów. Dzięki czemu można wybrać optymalny piec wolnostojący zarówno do większego, jak i mniejszego pomieszczenia. Nowoczesny wygląd i atrakcyjny wygląd dostępnych dziś pieców może zaskoczyć tych, którzy pamiętają tego rodzaju urządzenia grzewcze używane w poprzednich dekadach. Od tego czasu bowiem piece wolnostojące zmieniły się bardzo – i to nie tylko jeśli o wygląd, ale też bardziej wydajne działanie i wykorzystanie korzystnych innowacji technologicznych.

W sklepie Airhot znajdziesz szereg pieców wolnostojących o różnorodnej stylistyce. Posiadamy urządzenia pasujące zarówno do pomieszczeń urządzonych w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym. Dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości nasze piece są odporne na działanie wysokich temperatur i maksymalnie wykorzystują ciepło.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

W naszym asortymencie znajdują 
się jedynie najwyższej jakości produkty marek:

simple-fire infire kratki DUOVAC

aflamo-transparent classicflame Logo-Husky
Nasi spedytorzy:  schenker
Obsługujemy płatności:  paypal     payu     visa
Należymy do programu:  rzetelnafirma

Nasi spedytorzy:  DHL     DPD