Piece wolnostojące

Piece wolnostojące, znane też jako tzw. kozy, to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnego kominka. Nie wymagają obudowy, a mimo to prezentują się doskonale na tle każdego wnętrza. Ponadto można ustawić je w dowolnym miejscu – warunkiem jest jedynie dostęp do komina. Ich instalacja odbywa się bez konieczności wzmocnienia stropów. Co więcej, za pomocą kozy wolnostojącej o wysokiej mocy można skuteczne ogrzać nawet duże pomieszczenia. Urządzenia te wytwarzają ciepło całą swoją powierzchnią i stanowią świetne uzupełnienie pieca centralnego. Należy jednak pamiętać, że podłoga, na której stoją, musi być wykończona materiałem ognioodpornym.

Komu polecamy piec wolnostojący?

Piec wolnostojący to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mogą zamontować kominka w ścianie, a pragną podziwiać widok palącego się ognia w zaciszu własnego domu. Urządzenia te są o wiele lżejsze i mniejsze od tradycyjnych wkładów kominkowych. Ponadto do ich rozpalenia wystarczy użyć tanich materiałów opałowych, takich jak drewno lub brykiet drzewny. Pozwala to nie tylko znacznie obniżyć koszty za prąd czy gaz, ale także ograniczyć ilość szkodliwych substancji wytwarzanych w procesie spalania. Fakt ten docenią więc z pewnością osoby, którym nie są obojętne względy zarówno ekonomiczne, jak i ekologiczne. 

Montaż pieców wolnostojących – Lublin

Zajmujemy się również montażem pieców wolnostojących w Lublinie i okolicach. Mamy ogromne doświadczenie w tego rodzaju pracach, dzięki czemu oferowana przez nas usługa jest w pełni profesjonalna i realizowana przez prawdziwych fachowców. Prawidłowy montaż pieca wolnostojącego jest niezwykle ważny, by mógł być on w bezpieczny sposób użytkowany. W trakcie procesu spalania powstają toksyczne substancje, które muszą być właściwie odprowadzane przez przewód kominowy. Nieprawidłowo wykonany montaż może prowadzić do wystąpienia nieszczelności, a tym samym powstania zagrożenia dla użytkowników. Dlatego jest to zadanie, które najlepiej zlecić specjalistom. W ten sposób mamy gwarancję, że piec będzie działał z pełną wydajnością oraz nie stanowił dla nas zagrożenia. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Lublinie.

Piece do tradycyjnych i nowoczesnych pomieszczeń

W sklepie Airhot znajdziesz piece wolnostojące pasujące do tradycyjnych i nowoczesnym pomieszczeń. W sprzedaży mamy kozy w kolorze czarnym i grafitowym, a także modele z białymi akcentami. Wszystkie mają zamkniętą komorę spalania, a okienka, przez które widać ogień wykonane są ze szkła hartowanego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się szczegółowymi informacjami na temat poszczególnych modeli pieców znajdujących się w naszej ofercie. W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Jest 61 produktów.

Pokazano 1-12 z 61 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło