Odkurzacze centralne – Lublin

Odkurzacze centralne są coraz częściej wykorzystywane w polskich domach. Składają się z rur ssących ukrytych w ścianach oraz gniazd ssących, do których podłącza się przenośny wąż odkurzacza. Gniazda ssące rozmieszcza się w takich miejscach, by możliwe było dotarcie do każdego zakątka domu wymagającego czyszczenia.

System centralnego odkurzania składa się z:

  • rury i kształtki PCV,
  • gniazda ssącego,
  • jednostki centralnej, czyli odkurzacza,
  • automatycznej szufelki,
  • separatora uniwersalnego,
  • gniazda wylotowego,
  • węża ssącego.

W sklepie Airhot znajdziesz odkurzacze centralne renomowanych marek Duovac, GREENline i Husky wraz z szeregiem akcesoriów. Nasza oferta obejmuje nie tylko sprzedaż, ale i instalację jednostki oraz całego osprzętu. Usługi  montażowe świadczymy na terenie Lublina i okolicznych miejscowości. W celu uzyskania szczegółowych informacji na ten temat prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Zalety systemu odkurzania centralnego

Dużą zaletą systemu odkurzania centralnego jest jego cicha praca. Wpływ na to ma przede wszystkim umieszczenie jednostki centralnej w pomieszczeniu gospodarczym, w którym znajduje się również worek na zanieczyszczenia. Dodatkowym walorem jest to, że odkurzacze centralne są stosunkowo niedrogie w porównaniu do innych tego typu urządzeń. Ponadto dają możliwość wyeliminowania cyrkulacji zużytego powietrza. Kurz nie unosi się więc i nie wraca do pomieszczenia, jak to się dzieje w przypadku używania zwykłych odkurzaczy. Wpływa to nie tylko na efektywność sprzątania, ale i stwarza warunki przyjazne dla alergików. Dużą rolę odgrywa także wygodna eksploatacji urządzeń, których nie trzeba ani wyjmować przed, ani chować po sprzątaniu. Ponadto tego rodzaju odkurzacze ograniczają częstotliwość opróżniania worków do zaledwie kilku razy w roku. Co więcej, charakteryzują się wysoką skutecznością nawet wtedy, gdy pojemnik się zapełni. Wszystkie wymienione zalety przekładają się na ogromny komfort podczas codziennego użytkowania urządzenia.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło