Kominki elektryczne

Zamontowanie tradycyjnego kominka nie jest możliwe w każdym domu, czy to z powodu braku możliwości wykonania koniecznej instalacji, czy też ze względów bezpieczeństwa. Jedną z ciekawych alternatyw dla osób, które cenią sobie unikalną atmosferę stwarzaną przez palące się szczapy drewna, są kominki elektryczne. Choć nie pali się w nich prawdziwy ogień, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii możliwe jest uzyskanie efektu wizualnego bardzo zbliżonego do tego, które oferują tradycyjne wkłady kominkowe.

Zalety kominków elektrycznych

Niewątpliwą zaletą kominka elektrycznego jest możliwość posiadania go bez dodatkowej wentylacji. To rozwiązanie doskonale sprawdzi się w mieszkaniach i domach, które nie zostały przystosowane do zamontowania tradycyjnego komina. Dzięki kominkom zasilanym na prąd każdy może spełnić marzenie o spędzaniu wieczorów w blasku ognia. Mimo iż kominek elektryczny nie wytwarza prawdziwego ognia, a jedynie jego iluzję, posiadanie go wpływa na klimat całego pomieszczenia, które staje się bardziej wyjątkowe i przytulne. Montaż kominka elektrycznego jest bardzo prosty. Jest on także bardzo łatwy w użytkowaniu i praktycznie bezobsługowy. Kominki tego typu wyróżniają się bezpieczeństwem i wyjątkowym komfortem użytkowania.

 

Asortyment sklepu Airhot to szereg kominków elektrycznych o różnej charakterystyce. Kupisz u nas modele wolnostojące oraz przeznaczone go zamontowania we wnęce, pasujące do aranżacji wnętrz w stylu nowoczesnym oraz tradycyjnym. Zastosowano w nich energooszczędną technologię LED, dzięki czemu nie zużywają wiele energii elektrycznej. Poszczególne modele różnią się między sobą oferowaną mocą grzewczą oraz kolorami płomienia – zapraszamy do wyboru urządzenia, które najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

W naszym asortymencie znajdują 
się jedynie najwyższej jakości produkty marek:

simple-fire infire kratki DUOVAC

aflamo-transparent classicflame Logo-Husky
Nasi spedytorzy:  schenker
Obsługujemy płatności:  paypal     payu     visa
Należymy do programu:  rzetelnafirma

Nasi spedytorzy:  DHL     DPD