Kominki elektryczne

Zamontowanie tradycyjnego kominka nie jest możliwe w każdym domu, czy to z powodu braku możliwości wykonania koniecznej instalacji, czy też ze względów bezpieczeństwa. Jedną z ciekawych alternatyw dla osób, które cenią sobie unikalną atmosferę stwarzaną przez palące się szczapy drewna, są kominki elektryczne. Choć nie pali się w nich prawdziwy ogień, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii możliwe jest uzyskanie efektu wizualnego bardzo zbliżonego do tego, które oferują tradycyjne wkłady kominkowe.

Asortyment sklepu Airhot to szereg kominków elektrycznych o różnej charakterystyce. Kupisz u nas modele wolnostojące oraz przeznaczone go zamontowania we wnęce, pasujące do aranżacji wnętrz w stylu nowoczesnym oraz tradycyjnym. Zastosowano w nich energooszczędną technologię LED, dzięki czemu nie zużywają wiele energii elektrycznej. Poszczególne modele różnią się między sobą oferowaną mocą grzewczą oraz kolorami płomienia – zapraszamy do wyboru urządzenia, które najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Dlaczego jeszcze kominek elektryczny to dobry wybór?

Kominek elektryczny jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które mają już urządzone wnętrze domu czy mieszkania – i innych opcji niż ta po prostu nie da się tu zrealizować. Do klientów poszukujących swojego wymarzonego kominka przemawiają też często duże walory estetyczne kominków elektrycznych – bogaty wybór dostępnych modeli tych urządzeń oraz ich atrakcyjna oprawa wizualna zadowoli nawet najbardziej wybrednego kupującego. Kominki elektryczne dają się łatwo dopasować do wnętrz zaaranżowanych w różnym stylu, dzięki czemu kupno i montaż takiego kominka nie pociąga za sobą konieczności zmiany wystroju danego pomieszczenia. Do tego wszystkiego łatwo się je montuje: wystarczy urządzenie podłączyć do źródła prądu. W przypadku kominków tradycyjnych jest to zwykle zadanie bardziej skomplikowane. 

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

W naszym asortymencie znajdują 
się jedynie najwyższej jakości produkty marek:

simple-fire infire kratki DUOVAC

aflamo-transparent classicflame Logo-Husky
Nasi spedytorzy:  schenker
Obsługujemy płatności:  paypal     payu     visa
Należymy do programu:  rzetelnafirma

Nasi spedytorzy:  DHL     DPD