Biokominki

Ciekawą alternatywą dla osób, które nie posiadają wystarczająco dużo miejsca na tradycyjny kominek, są biokominki. To niewielkie kominki o nowoczesnym i estetycznym wyglądzie, które są opalane biopaliwem na bazie alkoholu etylowego w postaci płynnej bądź żelowej. Biokominki są bardziej ekologiczne od zwykłych kominków, gdyż nie emitują dymu i nie pozostawiają popiołu; nie wydzielają również zapachu. Dzięki ich małym rozmiarom można je zamontować właściwie w każdym miejscu : przy ścianie, we wnęce, a nawet na stoliku. W każdym z nich będą pełnić funkcję ciekawego elementu wystroju wnętrza.

Czy biokominki to nowy trend w aranżacji?

Bez wątpienia biokominki są dziś produktem cieszącym się dużą popularnością wśród klientów. Te kominki w nowoczesnej, ekologicznej odsłonie, łatwe w montażu i użytkowaniu. Biokominek można zainstalować nie tylko w domu, ale też w niewielkim mieszkaniu. Wszędzie będzie elegancką i oryginalną ozdobą, którą można łatwo dopasować do stylu, w jakim urządzony jest dany dom czy mieszkanie. Biokominki sprawiają, że wnętrza wydają się cieplejsze i bardziej przytulne oraz zyskują niepowtarzalny klimat i charakter. Co ciekawe, wybrane modele biokominków można też wstawić na tarasie czy balkonie, nie tylko zapewniając tym miejscom nietuzinkowy wygląd, ale też czyniąc je bardziej przyjaznymi nawet w chłodniejsze dni.

Natomiast jeśli nie mają Państwo możliwości montażu ani tradycyjnego kominka, ani biokominka, warto rozważyć zakup kominka elektrycznego. Dostępne są one również w naszym sklepie.

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 25 pozycji

W naszym asortymencie znajdują 
się jedynie najwyższej jakości produkty marek:

simple-fire infire kratki DUOVAC

aflamo-transparent classicflame Logo-Husky
Nasi spedytorzy:  schenker
Obsługujemy płatności:  paypal     payu     visa
Należymy do programu:  rzetelnafirma

Nasi spedytorzy:  DHL     DPD