Odkurzacze centralne- Lublin

Systemy odkurzania centralnego są coraz częściej wykorzystywane w polskich domach. Składają się one z rur ssących ukrytych w ścianach oraz gniazd ssących, do których podłącza się przenośny wąż odkurzacza. Gniazda ssące rozmieszcza się w takich miejscach, by możliwe było dotarcie do każdego zakątka domu wymagającego czyszczenia. Dużą zaletą odkurzaczy centralnych jest ich cicha praca – jednostkę centralną urządzenia umieszcza się w pomieszczeniu gospodarczym, w którym znajduje się również worek na zanieczyszczenia.

Inne zalety odkurzaczy centralnych

Odkurzacze centralne są stosunkowo niedrogie w porównaniu do innych tego typu urządzeń. Dodatkowo są bardzo łatwe w montażu. Ogromną zaletą odkurzaczy centralnych jest także możliwość wyeliminowania cyrkulacji zużytego powietrza oraz brak hałasu. Kurz się nie unosi i nie wraca do pomieszczenia jak to się dzieje w przypadku używania zwykłych odkurzaczy, co wpływa na efektywność sprzątania. Kolejną zaletą odkurzaczy centralnych jest fakt, iż nie trzeba ich wyjmować przed ani chować po sprzątaniu.

Klienci, którzy już mają zamontowane w swoich domach odkurzacze centralne, podkreślają, że decyzja ta poprawiła wydatnie komfort ich codziennego życia i uwolniła od męczącego i czasochłonnego odkurzania ręcznego oraz przenoszenia odkurzacza w różne, trudno dostępne zakamarki domu. Warto pamiętać, że sam wąż jest lekki, w przypadku tradycyjnych odkurzaczy to maszyna jest zwykle cięższa i bardziej kłopotliwa w użytkowaniu. Posiadanie odkurzacza centralnego szczególnie doceniają mieszkańcy domów o większym metrażu, w których sprzątanie z użyciem tradycyjnych metod może przyprawiać o ból głowy.

Warto również podkreślić, że w budowanych dziś nowych domach centralny odkurzacz to właściwie standard. Na pewno jego obecność ze względu na komfort mieszkańców podnosi też wartość nieruchomości.

W naszym sklepie znajdziesz odkurzacze centralne renomowanych marek Duovac, GREENline oraz Husky wraz z szeregiem akcesoriów. Nasza oferta to nie tylko sprzedaż, ale także montaż jednostki i całego osprzętu. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Chętnie pomożemy również w wyborze innych produktów dostępnych w naszym asortymencie, np. pieców wolnostojących.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

W naszym asortymencie znajdują 
się jedynie najwyższej jakości produkty marek:

simple-fire infire kratki DUOVAC

aflamo-transparent classicflame Logo-Husky
Nasi spedytorzy:  schenker
Obsługujemy płatności:  paypal     payu     visa
Należymy do programu:  rzetelnafirma

Nasi spedytorzy:  DHL     DPD