Odkurzacze centralne – Lublin

Systemy odkurzania centralnego są coraz częściej wykorzystywane w polskich domach. Składają się one z rur ssących ukrytych w ścianach oraz gniazd ssących, do których podłącza się przenośny wąż odkurzacza. Gniazda ssące rozmieszcza się w takich miejscach, by możliwe było dotarcie do każdego zakątka domu wymagającego czyszczenia.

Zalety posiadania odkurzacza centralnego

Dużą zaletą odkurzaczy centralnych jest ich cicha praca – jednostkę centralną urządzenia umieszcza się w pomieszczeniu gospodarczym, w którym znajduje się również worek na zanieczyszczenia. Odkurzacze centralne są stosunkowo niedrogie w porównaniu do innych tego typu urządzeń. Dodatkowo urządzenia te są bardzo łatwe w montażu. Ogromną zaletą odkurzaczy centralnych jest także możliwość wyeliminowania cyrkulacji zużytego powietrza oraz brak hałasu. Kurz się nie unosi i nie wraca do pomieszczenia jak to się dzieje w przypadku używania zwykłych odkurzaczy, co wpływa na efektywność sprzątania. Dodatkowo urządzenia są przyjazne dla alergików i wygodne w eksploatacji. Kolejną zaletą odkurzaczy centralnych jest fakt, iż nie trzeba ich wyjmować przed ani chować po sprzątaniu. Tego rodzaju odkurzacz znacznie ogranicza ilość opróżniania worków, gdyż czynności wiązane z opróżnianiem urządzenia należy wykonywać zaledwie kilka razy w roku. Charakteryzuje się wysoką skutecznością nawet wtedy, gdy pojemnik się zapełni. Posiadanie odkurzacza centralnego wiąże się przede wszystkim z ogromnym komfortem podczas codziennego użytkowania.

 

W naszym sklepie znajdziesz odkurzacze centralne renomowanych marek Duovac, GREENline oraz Husky wraz z szeregiem akcesoriów. Nasza oferta to nie tylko sprzedaż, ale także montaż jednostki i całego osprzętu. Państwa uwadze polecamy także ofertę kominków elektrycznych oraz biokominków. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

W naszym asortymencie znajdują 
się jedynie najwyższej jakości produkty marek:

simple-fire infire kratki DUOVAC

aflamo-transparent classicflame Logo-Husky
Nasi spedytorzy:  schenker
Obsługujemy płatności:  paypal     payu     visa
Należymy do programu:  rzetelnafirma

Nasi spedytorzy:  DHL     DPD